Máte akné, chcete se ho zbavit, ale nic nepomáhá? Nevzdáváte se a hledáte nové cesty, jak dosáhnout čisté pleti? Pak jste tu správně.

Jmenuju se Katka a vím, jaké to je mít akné. Vlastně ho ještě pořád mám. Ale vykašlala jsem se na návštěvy na kožním, které kromě stále nových léků a antibiotik nepřinášely žádnou změnu, a začala jsem zjišťovat, jak se zbavit akné natrvalo přírodní cestou.

Vytvořila jsem tento blog, abych lidem jako já a vy nabídla návody a informace o přírodní léčbě akné na jednom místě. Články připravuju vždy na základě důkladné rešerše na internetu, především na zahraničních stránkách, které se navíc ve většině případů opírají o vědecký výzkum akné. Internet je plný spousty protichůdných „zaručených“ informací, jak vyléčit akné, a není snadné se v nich zorientovat. Tento blog vám to chce usnadnit a urychlit tak vaši cestu k pleti bez akné.

Já tuto cestu absolvuju spolu s vámi – budu náš pokusný králík a budu s vámi sdílet informace o tom, co pomáhá a co je jen blud.

Kde začít?

Většinou se dočtete, že akné je zánět mazových žláz a je způsobené bakterií P. Acnes. To je pravda, ale není to pravá příčina akné, ale spíš symptom toho, že je hlouběji v těle něco špatně.

 

Tak šťastnou cestu 🙂

Make-up a akné: Jak vybrat správný make-up pro pleť s akné

Make-up a akné: Jak vybrat správný make-up pro pleť s akné

Jestli se potýkáte s akné, pak už jste určitě (pravděpodobně od maminek nebo babiček) slyšely tu dobře míněnou radu. „Neměla bys nosit make-up, když máš pupínky.“ Možná samy řešíte dilema, kdy odmítáte (nebo prostě nezvládáte) chodit ven bez make-upu, ale zároveň si...

číst více
Stříbro a akné

Stříbro a akné

Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet mast se stříbrem, která má pomáhat při léčbě kožních nemocí a je vhodná i pro péči o pokožku trpící akné. Protože jsem už celkem skeptická ke kosmetickým přípravkům určeným cíleně na akné, chtěla jsem si nejdříve zjistit, co vlastně...

číst více

Pin It on Pinterest