PŘIROZENĚ ČISTÁ PLEŤ

Přírodní léčba akné zevnitř

 • Zbavte se akné jednou pro vždy, a to bez použití léků, antikoncepce, krémů nebo antibiotik.
 • Získejte přirozeně čistou a hladkou pleť.
 • Začněte se cítit sebevědomě ve vlastní kůži.

Představte si:

 • Ráno se vzbudíte a vaše první myšlenky nesměřují k tomu, co se Vám zase přes noc udělalo na obličeji. Nepřejíždíte si rukama po obličeji, abyste našli všechny nové pupínky. Prostě se vzbudíte a začnete fungovat.
 • Do zrcadla se už nedíváte s hrůzou, co uvidíte, nebo abyste si rozhnípali pupínky a pak si za to nadávali. Prostě jenom zkontrolujete, jak vypadáte a jdete dál.
 • Nemusíte pracně nanášet několik vrstev makeupu a korektorů, abyste zakryli nové pupínky, nebo řešit, jak zakrýt ten hnusný strup po vymáčknutém pupínku. Makeup používáte prostě proto, že chcete. A když nechcete, tak vám stačí nanést řasenku a upravit obočí a cítíte se dobře.
 • Nestydíte se jít bez makeupu i jen s košem. Nestresujete se, že pojedete na akci, kde nebudete moct mít makeup a že lidi z Vás určitě budou zhnusení. Nestydíte se chodit mezi lidi. Cítíte se sebevědomě a krásně.

 

Tohle je teď moje realita.

Moje pleť je čistá a bez akné. Od té doby, co jsem se akné zbavila, mi ze života úplně zmizela ta úzkost související s akné. Cítím se dobře, vím, co mi svědčí a čemu se vyhýbat. Ani mě nenapadne jít k zrcadlu zkoumat, kde mám jaký pupínek. To, jestli použiju makeup, záleží jen na tom, jestli se mi chce (většinou ne) a jestli stíhám (většinou ne) 😊 .

Vím, jak je psychicky vyčerpávající bojovat s akné a jak hnusně se člověk cítí, když ho má. Lidi, kteří akné neměli, tohle nikdy úplně nepochopí.

Když jsem měla akné, tak jsem svůj obličej nenáviděla. Když jsem se podívala do zrcadla, tak se mi chtělo brečet. Zkoumala jsem každý centimetr kůže a pak jsem si rozrýpala celý obličej, takže jsem si pak vyčítala, že vypadám ještě hůř. Měla jsem nutkání každý pupínek vymáčknout a pleť tak „vyčistit“. Cítila jsem se nepříjemně, když jsem měla jít ven mezi lidi. Přišlo mi, že se mi všichni dívají na pupínky a určitě jsou ze mě zhnusení. Pořád jsem se bála, že mi vyraší nový pupínek. Kupovala jsem si stále silnější přípravky na akné, které buď nefungovaly vůbec, nebo jen krátkou dobu a pak přestaly fungovat. Na kožním mi i ve 28 letech pořád předepisovali ty stejné mastičky, jako když mi bylo 15. Když nepomáhaly, tak mi nabízeli antibiotika nebo hormonální antikoncepci. A já už jsem si přišla zoufalá a bezmocná, protože nic, co jsem zkusila, nepomáhalo. A přitom jsem se tak snažila!

 

Co se změnilo?

Začala jsem si tedy zjišťovat informace o tom, jak se zbavit akné zevnitř, pomocí úpravy jídelníčku a změny životního stylu. Ze začátku to bylo hodně experimentování a zkoušení, co zabere, než jsem si dala všechny informace do souvislostí a konečně pochopila, jak akné funguje a jak na něj. Konečně jsem se akné zbavila a čistou pleť si dál držím. Všechno, co o přírodní léčbě akné vím, jsem nyní sepsala a vznikla kniha Přirozeně čistá pleť.

 

Tady vidíte srovnání, jak jsem vypadala, když jsem začala s akné bojovat, a jak vypadám dnes.

V čem tedy skutečně spočívá tajemství čisté pleti?

Většinou se dočtete, že akné způsobuje bakterie P. Acnes žijící v kůži. A že musíte pleť čistit, případně používat antibiotika, abyste se jí zbavili. To je ale jen část pravdy. Pokud se chcete akné nadobro zbavit, pak musíte vyléčit jeho skutečnou příčinu. A to tak, že změníte stravu, omezíte stres, budete o pleť jemně pečovat, dobře spát a dostatečně se hýbat.

Na internetu se dozvíte spoustu protichůdných informací o tom, jak se správně stravovat (keto, lowcarb, vysokosacharidové stravování atd.). Čím víc se snažíte věci porozumět, tím víc Vám z toho jde hlava kolem. Tak jsem na tom byla i já, než jsem si dala všechny informace o akné do souvislostí a pochopila jsem, jak na něj. Svoje znalosti i osobní zkušenosti jsem sdílela na blogu.

Nyní jsem sepsala všechno, co vím o přírodní léčbě akné a co mi pomohlo se akné nadobro zbavit, do jedné knihy, která je určená lidem, kteří se snaží zbavit akné a kteří už vzdali tradiční způsoby léčby (kosmetika, kožní, antibiotika, antikoncepce atd.).

 

Co se v e-knize dozvíte?

V e-knize, která má 75 stran se dozvíte:

 • Proč máte stále ještě akné, i když jste už vyzkoušeli úplně všechno.
 • Proč přípravky od kožní a speciální kosmetika z drogerie nebo lékárny dlouhodobě nefungují.
 • Jak akné vzniká.
 • Které potraviny způsobují akné a které ho pomáhají léčit.
 • Jak podpořit léčbu pleti pomocí doplňků stravy.
 • Jaké jsou základy správné péče o problematickou pleť.
 • Jak se zbavit jizev po akné.
 • Konkrétní tipy pro léčbu hormonálního akné a akné souvisejícího s trávením.
Tady je malá ukázka toho, co se v knize dozvíte:
Nepotřebujete si kupovat žádné speciální přípravky nebo drahé krémy. V knize najdete ucelené a srozumitelně podané informace, které Vám umožní začít s akné bojovat už dnes. Změnu většinou uvidíte po 4 až 6 týdnech, pokud se do toho pustíte opravdu naplno. Někdo ovšem vidí změnu už po pár dnech, někomu naopak trvá delší dobu, než se mu pleť zlepší.

Knihu můžete přečíst celou od začátku na konec, nebo si jen vybrat kapitoly, které Vás zajímají, a vzít si z nich, co potřebujete a začít léčit svou pleť ještě dnes!

 

E-book Přirozeně čistá pleť můžete získat za 499 Kč (cena včetně DPH).

K tomu ZDARMA získáte checklist, který vám pomůže aplikovat informace, které se v e-knize dozvíte, do vašeho každodenního života. 

Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za Váš skvělý web plný užitečných informací. (…) Váš web pro mě znamená KONEČNĚ přínos užitečných informací, kterých se mi nedostalo ani od dermatoložky ani kosmetičky. Začala jsem se řídit radami z Vašich článků, konkrétně zvýšení užívání vitaminu C, omega 3 mastných kyselin a omezení mléčných výrobků a sóji, a musím říct, že menší zlepšení vnímám již po měsíci.
Tedy děkuji za Váš čas, snahu a pečlivost, jakou věnujete tvorbě tohoto webu.

Natálie

Dobrý den,
ráda bych Vám chtěla touto zprávou moc poděkovat. Váš blog mi změnil život. Píši přímo “život”, protože pro někoho, kdo odjakživa bojuje s akné, je zbavení se tohoto problému opravdu životní změna.
Díky vašim článkům o zeleném čaji a pupalkovém oleji jsem se o svoji pleť začala starat i zevnitř. A stal se zázrak! Pleť se mi značně zlepšila. Cítím se sebevědomější a šťastnější a i ve společnosti se teď chovám otevřeněji. Za poslední dvě dekády jsem na akné zkusila snad úplně všechno. Bohužel bez lepšího výsledku. Ale až ve vašich článcích jsem našla řešení, a to i díky tomu, do jakých podrobností v nich zacházíte. Díky tomu lépe chápu, co je pro moje tělo dobré a jak to funguje.
Nesmírně Vám děkuji za pomoc, kterou skrze svůj blog poskytujete všem, koho dlouhodobě trápí akné.
Jste skvělá, pokračujte v tom dál. Měníte životy k lepšímu.

Veronika

Milá slečno Katko, chtěla bych vám velmi poděkovat, protože vaše články o Akné a jeho příčinách, je jeden z nejlepších, které jsem kdy četla. Dodávají člověku víru a naději. Za to vám moc děkuji.

Káťa

Velice mě zaujaly Vaše internetové stránky o problematické pleti – jsou perfektně napsané, srozumitelné a přinášejí nové poznatky, které nejsou k nalezení na jiných internetových stránkách. Ještě jednou děkuji za úžasný blog, který vedete, je výborný.

Anna

Koupit E-knihu

Platba probíhá přes platební bránu GoPay. 

Přijímané platební karty: