E-knihy ke stažení

Když se mě někdo zeptá, co mi nejvíc pomohlo na akné, odpovídám, že informace a trpělivost. Informace mi vždycky pomohly pochopit, jak akné vzniká a co ho ovlivňuje, a lépe si pak představím, jak která změna pomůže zlepšit stav mojí pleti. Kdykoliv jsem ztrácela motivaci dělat další změny nebo vytrvat u těch stávajících, byly to vždycky informace, které mě udržely na cestě. A druhá věc je mít trpělivost a vydržet i ve chvílích, kdy ještě nevidíš žádné výsledky. Dopřát pleti a tělu čas, aby se zahojili.

A zatímco trpělivost v sobě musíš najít ty sama, s informacemi ti můžu pomoct. Proto jsem do následujících e-knih sepsala všechno, co mi pomohlo se akné zbavit a všechno, co jsem se naučila o přírodní léčbě akné za poslední 4 roky, kdy píšu blog Ne akné / Krásná zevnitř.

Zbav se akné zevnitř – 7denní očista pro krásnou pleť bez akné

Pokud se ti nedaří zbavit se akné pomocí kosmetiky a léků, vyčisti ji zevnitř pomocí této 7denní očisty. E-kniha obsahuje informace o vhodných potravinách, doplňcích stravy a vzorový denní plán, abys měla jasný návod, kterého se držet.

Akční plán proti akné – 6 věcí, které můžete pro svou pleť udělat ještě dnes

Chceš začít měnit svoji pleť co nejdřív, ale nevíš, kde začít? Stáhni si Akční plán proti akné a získej 6 jednoduchých kroků, které můžeš pro svou pleť udělat ještě dnes.

Jídlem ke kráse – Co jíst a jak se z toho nezbláznit

Kuchařka od člověka, který nerad vaří Tato kuchařka obsahuje praktické informace o tom, co přesně jíst pro čistou pleť bez akné, včetně 37 jednoduchých receptů z dostupných surovin a tipů, které ti ušetří čas v kuchyni.

Přirozeně čistá pleť

Ucelený návod, jak se zbavit akné bez použití léků, hormonální antikoncepce a antibiotik. Obsahuje kompletní informace, které ti pomůžou vyčistit svou pleť pomocí metody JPP (Jídlo, Psychika, Pleť).

E-knihy ke stažení

Kontakt

Do zrcadla se už nedíváte s hrůzou, co uvidíte, nebo abyste si rozhnípali pupínky a pak si za to nadávali. Prostě jenom zkontrolujete, jak vypadáte a jdete dál.
Máte otázky o akné, na které jste na blogu nenašli odpověď? Chcete nám něco sdělit? Neváhejte nás kontaktovat.