Získejte přirozeně krásnou pleť

Trápí vás akné? Kompletní návod, jak se ho zbavit jednou provždy najdete v nové E-KNIZE!

TENTO BLOG JE URČEN PRÁVĚ PRO TEBE, POKUD:

jsi už od puberty bojovala s akné a doufala jsi, že až „budeš velká“, tak samo odezní…. a ono se to nestalo.
máš pocit, že jsi vyzkoušela už úplně všechno, ale nedocílila jsi žádné větší změny. Akné se ti stále vrací, ať se snažíš sebevíc
už jsi vzdala chodit na kožní, protože dostáváš dokola stále stejné léky, které nepomáhají.
už začínáš být z věčného boje s akné unavená a zoufalá.
si ráno se strachem ohmatáváš nebo prohlížíš obličej, abys zjistila, kde zas co roste.
nechceš používat make-up jen proto, že prostě musíš, aby se na tebe vůbec dalo koukat, ale jen proto, že chceš.
chceš zjistit, jak na akné a zbavit se ho už navždycky.

Můj akné příběh – aneb
jak jsem se dostala
k Ne akné

Co na Ne akné najdete?

Akné není jen projev kůže, ale vypovídá o celkovém stavu těla. Proto na Ne akné najdete příspěvky týkající se péče o pleť, vhodných produktů, ale především informace o tom, co jíst a jak upravit svůj životní styl, abyste se zbavili akné.

V blogu chci psát o tom, jak na akné a zdokumentovat svoji cestu k čisté pleti. Budu s vámi proto pravidelně sdílet i svoje dojmy, stav pleti a podobně.

Proč byste mi měli věřit?

Abych vše uvedla na pravou míru – nejsem lékař, kosmetička, výživový poradce ani žádný jiný vystudovaný odborník na péči o pleť a stravování.

Co mě tedy opravňuje k tomu, abych vám radila, jak na akné? Akné řeším už přes 15 let. Zatím jsem vyzkoušela všechno možné, od běžné kosmetiky z drogerie, přes speciální kosmetiku z lékárny, až po antibiotika a další léky jako Roaccutane, Zineryt, Eryfluid, Skinoren, Differine. Ale vždycky jen s dočasným efektem.

Vím, že je možné se akné zbavit přírodní cestou. Chci s vámi sdílet svoje poznatky o tom, co funguje, co se mi osvědčilo, jakým chybám se vyhnout. Mým cílem je na základě svých poznatků vytvořit ucelený plán boje proti akné krok za krokem a pomoct tak ostatním lidem na jejich cestě k zdravé pleti.

Kde začít

Pokud jste na Ne akné poprvé a nevíte, kde začít, pak vám doporučuju stránku Začněte zde, kde najdete odkazy na základní články a z nich se pak už můžete pročíst dál.

Jste tu poprvé?

O Katce

Jmenuju se Katka Blaško, vystudovala jsem germanistiku na Univerzitě Karlově v Praze, ale v oboru jsem nezůstala. Ač jsem němčinu používala ve většině zaměstnání. Několik let jsem spolu s manželem a pak i synem žila na různých místech Evropy, až jsme na téměř 5 let zakotvili na slunečném Mauriciu. Celou dobu jsem se věnovala holistické léčbě akné, ke které jsem našla cestu na základě vlastního trápení s akné. S blogem Krásná zevnitř pokračuju už i nyní, kdy jsme opět zpátky v Praze. Kromě blogu Krásná zevnitř mám i další projekt související s mojí zálibou v kreslení. A když mi zbyde volná chvíle, tak si nejraději čtu, sleduju tzv. True crime pořady a chodím na výlety do přírody.

O Hance

Jmenuju se Hanka Assi, vystudovala jsem management cestovního ruchu v Hradci Králové. Následně jsem se vydala na různá pracovní dobrodružství, zahrnující logistiku, farmacii a energetiku. Během těchto období jsem strávila hodně času cestováním a prací v zahraničí, což mi umožnilo nasbírat cenné zkušenosti ohledně různých kultur, ekologie (a hlavně neekologie některých koutů světa) a smýšlení blízkého přírodě. Na základě těchto zážitků jsem se rozhodla převzít bezobalový obchod Kohoutek v Praze. Mám ráda přírodní kosmetiku, která mi pomohla překonat neustálé vyrážky a „sušiny“ na těle. Po vysazení antikoncepce jsem také čelila hormonálnímu akné, které se občas vrací, především v náročných obdobích a při nevhodné stravě. Péče o sebe sama je celoživotní běh, ale věřím, že každý může udělat správný krok směrem k lepšímu.

O nás

Kontakt

Do zrcadla se už nedíváte s hrůzou, co uvidíte, nebo abyste si rozhnípali pupínky a pak si za to nadávali. Prostě jenom zkontrolujete, jak vypadáte a jdete dál.
Máte otázky o akné, na které jste na blogu nenašli odpověď? Chcete nám něco sdělit? Neváhejte nás kontaktovat.