Akné deník – Týden 6

Minulý týden jsem psala o tabulce potravin a o tom, jak jsem se rozhodla vysadit jablka, mrkev a med. Přišlo mi, že jakmile jsem vysadila med, tak bylo hned vidět zlepšení. Trochu se mi tedy taky zdálo, jako bych měla absťák – byla jsem podrážděná a tak nějak celkově bez energie. Ale nadšená z toho, že mám lepší pleť.

Obžerství

No nicméně potom na návštěvu přijeli tchán s tchýní. A to byla samá kávička, oběd a večeře v restauracích. Když člověk vidí všechny ty dobroty, ze kterých si může vybírat, tak je těžké si uvědomit, že by se měl držet nějakých dietních nařízení. No a moje slabá vůle navíc nezvládá, když někdo mlsá a já ne. Když si dá někdo dezert, tak já si ho dám taky. No a k tomu připočtěme ještě alkohol každý den. No takže takhle to přesně nemá být. 🙂 Musím se naučit říkat ne a pokaždé si uvědomit, co to dané jídlo může udělat s mým obličejem a jestli mi to za to stojí.

Výsledek čtyřdenního obžerství je vidět na fotce níže. Troufám si tvrdit, že oproti předchozímu týdnu se mi obličej zhoršil – pravděpodobně vlivem toho mlsání a pití.

Plán na další týden: Nežrat jako prase! 😀 Držte mi palce. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kontakt

Do zrcadla se už nedíváte s hrůzou, co uvidíte, nebo abyste si rozhnípali pupínky a pak si za to nadávali. Prostě jenom zkontrolujete, jak vypadáte a jdete dál.
Máte otázky o akné, na které jste na blogu nenašli odpověď? Chcete nám něco sdělit? Neváhejte nás kontaktovat.