E-kniha
Asi jste si všimli, že už to je víc, než 30 dní od začátku mojí snahy o očistu. Přiznám se, že jsem nevydržela 4 týdny, ale jen 3. Když jsem totiž jedla jeden týden jenom zeleninu a potom jen zeleninu a maso a vejce a nula ovoce a jakýchkoliv cukrů, a neviděla jsem žádný výsledky, tak jsem si řekla, že to fakt asi nemá význam. Byla jsem totiž paradoxně mnohem víc ve stresu z toho, co teda vlastně můžu nebo nemůžu. Nechodili jsme nikam ven, protože jsem nemohla pít ani jíst většinu jídel. A to se mi jako fakt nelíbilo 😀

Ta vyrážka pod očima je prý ekzém a to kolem pusy je perorální dermatitida. Nechápu, z čeho to mám, ani jedno jsem nikdy neměla. Může to prý být reakce kůže na změnu počasí, nevím… Ale přijde mi trapný, že člověk se snaží jíst zdravě, a kůže se mu takhle odvděčí.

Takže suma sumárum – nezavrhuju to úplně, věřím, že někomu, kdo třeba úplně začíná se zdravou stravou, může taková očista na začátku pomoct. Ale mně nepomohla.

Co vy, máte podobné zkušenosti? Zkoušeli jste někdy takovou očistu?

 

Komentáře

komentáře

akcni_plan_proti_akne

Akční plán proti akné

Zadejte svůj e-mail a získejte zdarma "Akční plán proti akné: 6 věcí, které pro svou pleť můžete udělat ještě dnes" přímo do Vaší e-mailové schránky.

Na Vaši e-mailovou adresu jsem Vám zaslala Akční plán proti akné! Přeju úspěšný boj :)